Na tych filmikach Moreira wygląda nieźle:
http://www.youtube.com/watch?v=heysS...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=iknAv...eature=related
Co prawda może ostatnio nie jest w formie z powodu braku gry,ale nikt przypadkowy nie występuje w Benfice.Gdyby do nas trafił byłoby dobrze,bo gośc ma doświadczenie i wiek odpowiedni dla bramkarza.Poza tym lepszego na rynku obecnie raczej nie znajdziemy.