Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 27.01.2011, 13:51
ja jestem w 100 % przekonany, że gdyby Arboleda był biały, ale nie miał nadal żadnych korzeni tutaj, pochodzenia itd - to byście się cieszyli z jego gry w reprze.

Ale że jest czarny i że jest z Amici, to już złooooooo.... już trzeba przyszykować transparenty " nigdy nie będziesz polakiem "...pss...
Odpowiedz cytując