Temat
:
Copa del Sol 2011
Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
Od: 09.2009
Skąd: Lublin
Offline
#
94
27.01.2011, 13:50
u Dragana nie wyglądało to dobrze... trzeba będzie pomyśleć jeszcze o lewym defensorze w tym okienku
1227
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1227
Znajdź inne posty napisane przez 1227