Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 27.01.2011, 12:24
kur... oglądnę 20 min i do pracy jak to jest? jak wygrają to ile meczy jeszcze zagrają? jak przegrają to koniec turnieju dla nas?

Dzieki Q13SON dopiero wstałem, piona
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 27.01.2011 o godz. 12:26.
Odpowiedz cytując