wisl@k_TS napisał(a):

|
To po co w ogóle utrzymywać piłkarskie reprezentacje skoro stają się imitacją klubów?
|
Może i masz rację, ale to już zależy od FIFY, bo to ona powinna wprowadzić jakieś ograniczenia. Każdy kraj powinien mieć równe szanse. Więc albo każdy może naturalizować piłkarzy albo żaden. I co, że My będziemy grać na środku obrony Sadlokiem i Jodłowcem, a Arabia Santaną (BvB) i Traore (Arsenal) (nazwiska przypadkowe)? Po prostu będziemy dostawać od nich lanie, ale cóż ważne że mamy Swoje własne zasady i tylko my się ich trzymamy. Ludzi zauważcie że świat się zmienia pod każdym względem i nikt nie jest w stanie tych zmian zastopować. To już nie jest to samo co w XX w.
wisl@k_TS napisał(a):

|
Obcokrajowiec ma reprezentować i promować Polskę?
|
Dlaczego nie? Jeśli ma Nasze obywatelstwo i utożsamia się z krajem...