PvD napisał(a):

Btw nie trawię Fedorowicza, który sie lansuje na Wiśle przy okazji meczów. Majchrowski Majchrowskim ale to koledzy z partii Fedorowicza mają teraz wiele do powiedzenia w Radzie Miasta jeśli przyjdzie cokolwiek głosowac (wiadomo, że duża cześc sympatie ma ulokowane po 2 stronie) (http://www.bip.krakow.pl/?bip_id=1&mmi=11953) jak również Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa to PO, a to właśnie z Urzędu Marszałkowskiego pochodzi owe 8mln euro. Więc niech sobie Fedorowicz da spokój z udawaniem troski o losy jego kochanej Wisełki bo nie zrobił i nie robi nic.
|
O własnie to. Gość od kilku kadencji jedzie na tym samym koniu, a śmiem podejrzewać,że gro głosów miał(mam nadzieje,że czas przeszły jest uzasadniony) od kibiców Wisły. Objąć gościa całkowitym ostracyzmem, a przy najbliższej okazji zadać problematyczne pytanie,co żeś chłopie zrobił aby nie dać przesunąć kasy na inna halę?
Jak Miętta zaczyna apelować o pomoc mediów to znaczy,że nie posiada żadnej siły nacisku. Dramat i hali mieć nie będziemy chyba w najbliższym czasie. Trzeba się z tym pogodzić i tyle.