Marszałek napisał(a):

Brożek idelanie nadaje się na takiego chłopa co dogra właśnie w taki sposób jak zrobił to w ostatnim meczu. Gorzej jak jemu będą dogrywać a on będzie musiał strzelać
|
Ale jak mial patent na Legie i co mecz strzelał im gola a czasami nawet 2 to sie cieszyłes prawda?
