Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5171
Stary 27.01.2011, 11:59
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Brożek idelanie nadaje się na takiego chłopa co dogra właśnie w taki sposób jak zrobił to w ostatnim meczu. Gorzej jak jemu będą dogrywać a on będzie musiał strzelać
Ale jak mial patent na Legie i co mecz strzelał im gola a czasami nawet 2 to sie cieszyłes prawda?
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 27.01.2011 o godz. 12:02.
Odpowiedz cytując