Marszałek napisał(a):

|
Z tymi informacjami prasowymi mam pewne wątpliwości,czy ich źródłem nie jest czasem to forum. Bo jakoś dziwnym trafem zawsze w gazetach przewija się nazwisko w kontekście wzmocnień Wisły,które padło tutaj na forum. Nigdy odwrotnie. Najpierw nazwisko, później jakaś gazeta to powtarza i kółko się nakręca oraz zamyka.
|
Dokladnie, tez juz kilka razy zwracalem na to uwage ze te niby newsy z gazet sa jakos dziwnie podobne do tych wypowiedzi ktore mamy na tym forum.
Co do bramkarzy, obojetnie kogo by nie zatrudnili to ufam ze Stan sprowadzi gracza takiego jakiego oczekuja od Niego Maaskant i ktory bedzie na odpowiednim poziomie. A czy tak sie stanie faktycznie to sami mam nadzieje niedlugo sie przekonamy.