Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mercury
Member
Od: 02.2009
Offline
#
3105
27.01.2011, 11:23
Dla Wiślaków którzy są poza granicami :
http://activepl.tv/
http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=8
http://www.pl-sport.tv/
z tego co jest napisane na tych stronach będzie można obejrzeć dzisiejszy mecz Wisełki
mercury
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mercury
Znajdź inne posty napisane przez mercury