Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20512
Stary 27.01.2011, 11:16
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
mam konto a Allior banku i chcialem isc do odzialu i wplacic sobie jakas sume na konto ,jest jakas kwota minimalna ktora mam wplacic ? np wplaty na konto tylko powyzej 100 zl ,jak jest taka to prosze o jej podanie
nie no coś Ty, nie ma żadnej kwoty minimalnej. Możesz pójść i wpłacić nawet dychę. Kwestia tylko ile Ci naliczą za taką fatygę.

Dla przykładu w ING jak wpłacasz kasę w oddziale , to płacisz aż 9 złotych ( niezależnie od wysokości wpłacanej kwoty).

Być może w Alior wpłata w oddziale jest darmowa, ale o co zapytaj Panią przy okienku.
Odpowiedz cytując