Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41914
Stary 27.01.2011, 11:08
Tak czy inaczej ja wolę widzieć w wiślackiej bramce Moreirę, chociaż nie kojarzę go za bardzo i nie mam pojęcia jak gra, niż jakiegoś Peskovicia. Ale i tak czuje, że zarząd sprawi nam jakąś niespodzianke i zakontraktuje zupełnie innego zawodnika Pożyjemy, zobaczymy.
Odpowiedz cytując