Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41913
Stary 27.01.2011, 11:06
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
powiedzmy sobie szczerze, gość nie jest w formie, gra teraz sporadycznie co po części na ten brak formy wpływa... nie wiem czy ten goalkeeper byłby na dzień dzisiejszy wzmocnieniem dla nas, bo przed chwilą przecież pozbyliśmy się bramkarza który popełniał kilka kardynalnych błędów na rundę... po co to powielać?

sytuacja z 3:10 mogła się dla Benfici skończyć źle... bramkarz wypluł przed siebie piłkę, eee to dupa nie bramkarz...
Pytanie jak by gral, jesli mialby swiadomosc tego ze jest numerem 1 i wystepowalby regualarnie.
Odpowiedz cytując