Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41912
Stary 27.01.2011, 11:02
sqallpl napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=8puW79Cs4eg

Moreira miedzy innymi na 3:10. Mecz z 2.01.2011
powiedzmy sobie szczerze, gość nie jest w formie, gra teraz sporadycznie co po części na ten brak formy wpływa... nie wiem czy ten goalkeeper byłby na dzień dzisiejszy wzmocnieniem dla nas, bo przed chwilą przecież pozbyliśmy się bramkarza który popełniał kilka kardynalnych błędów na rundę... po co to powielać?

sytuacja z 3:10 mogła się dla Benfici skończyć źle... bramkarz wypluł przed siebie piłkę, eee to dupa nie bramkarz...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując