sqallpl napisał(a):

powiedzmy sobie szczerze, gość nie jest w formie, gra teraz sporadycznie co po części na ten brak formy wpływa... nie wiem czy ten goalkeeper byłby na dzień dzisiejszy wzmocnieniem dla nas, bo przed chwilą przecież pozbyliśmy się bramkarza który popełniał kilka kardynalnych błędów na rundę... po co to powielać?
sytuacja z 3:10 mogła się dla Benfici skończyć źle... bramkarz wypluł przed siebie piłkę, eee to dupa nie bramkarz...