Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41908
Stary 27.01.2011, 10:02
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
co ma za uszami Peskovic to ma, ale jesli to prawda ze dla Wisly rozwiazal kontrakt z Cluj, to wyszlo to cholernie malo po dzentelmensku. Zmieszalismy goscia z blotem jak Dana. Bylo sie nie zabierac za ta kandydature wogole. Zaczynam podejrzewac ze o przeszlosci Peskovica dowiedzieli sie z tego forum. Bo inaczej nie potrafie tego wytlumaczyc. Chyba ze wiedzieli i zwisalo im to, ze Peskovic byl w cos tam zamieszany. nie wiadomo ktore mniejsze zlo. masakryczna masakra
Ewidentny brak profesjonalizmu naszych działaczy - odbijający się rykoszetem w podejściu Cupiała do tego biznesu - Basałaj zaufany człowiek w zarządzie, Prezes a zabiera się za takiego mało sympatyczne rzeczy.
Odpowiedz cytując