|
Banita
Offline
|
#5312

27.01.2011, 09:45
|
nbp napisał(a): 
nie potrzebnie jako trener repry anglii kliknałem wyczyść czy też usun liste krajową zawodników.
Jak mam ją przywrócić ? Mam białe jeba** puste pole i nie widzę żadnych zawodników.
Chce powołać nowych - to mam komunikat, że już nie ma miejsca, więc chce wywalić starszych zawodników,ale nie mogę tego zrobić.
pomóżcie proszę !!!!!!!!!!!
|
podbijam [ 10 znakow ]
|
|