Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5312
Stary 27.01.2011, 09:45
nbp napisał(a):Wyświetl post
nie potrzebnie jako trener repry anglii kliknałem wyczyść czy też usun liste krajową zawodników.

Jak mam ją przywrócić ? Mam białe jeba** puste pole i nie widzę żadnych zawodników.

Chce powołać nowych - to mam komunikat, że już nie ma miejsca, więc chce wywalić starszych zawodników,ale nie mogę tego zrobić.


pomóżcie proszę !!!!!!!!!!!


podbijam [ 10 znakow ]
Odpowiedz cytując