Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41905
Stary 27.01.2011, 09:36
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Moze sie nie znam ale chyba w tym meczu bronil Julio Cesar a my sie chyba interesujemy Jose Moreira
Mylisz się zbymak, w ostatnim meczu pucharowym Benfici (19.01) bronił właśnie Moreira... i nic ciekawego nie pokazał, 1 bramka klasyczne sito... 2 spowodował rzut karny swoją mizerną interwencją, a tak nawiasem mówiąc Benfica to świetny zespół... obejrzyjcie sobie 2 bramkę... palce lizać..

http://www.youtube.com/watch?v=TJtor-z20tM


Dziś o godzinie 16:00 holenderski obrońca zostanie przedstawiony jako nowy gracz Białej Gwiazdy.
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 27.01.2011 o godz. 09:48.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując