zbymak napisał(a):

|
Moze sie nie znam ale chyba w tym meczu bronil Julio Cesar a my sie chyba interesujemy Jose Moreira
|
Mylisz się zbymak, w ostatnim meczu pucharowym Benfici (19.01) bronił właśnie Moreira... i nic ciekawego nie pokazał, 1 bramka klasyczne sito... 2 spowodował rzut karny swoją mizerną interwencją, a tak nawiasem mówiąc Benfica to świetny zespół... obejrzyjcie sobie 2 bramkę... palce lizać..
http://www.youtube.com/watch?v=TJtor-z20tM
Dziś o godzinie 16:00
holenderski obrońca zostanie przedstawiony jako nowy gracz
Białej Gwiazdy.