Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
41904
27.01.2011, 09:34
rikut1906TSW
napisał(a):
że mu parę meczy wyszło to nic takiego
Pawełek tą rundę też miał dobrą
a i tak uważam go za słabego bramkarza
Widziałeś go w akcji, że uważasz go za słabego ?
Eleusis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eleusis
Znajdź inne posty napisane przez Eleusis