Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41904
Stary 27.01.2011, 09:34
rikut1906TSW napisał(a):Wyświetl post
że mu parę meczy wyszło to nic takiego
Pawełek tą rundę też miał dobrą a i tak uważam go za słabego bramkarza
Widziałeś go w akcji, że uważasz go za słabego ?
Odpowiedz cytując