Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
varredo
Junior Member
Od: 07.2008
Offline
#
41903
27.01.2011, 09:33
Hmm, ja wolałbym kogoś kto gra w miarę regularnie. Jeśli nie pierwszy bramkarz, to chociaż drugi.
Nie skreślam go, ale przyznaję, że te jego kontuzje kolan mnie nieco przerażają...
varredo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do varredo
Znajdź inne posty napisane przez varredo