Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41900
Stary 27.01.2011, 09:06
Sprawa z pozyskaniem bramkarza w moim przekonaniu jasno sygnalizuje, że nie mamy większych pieniędzy aby zatrudnić kogoś lepszego od Pawełka. To co było zostało już wydane tj; 1,2 -1,5 mln euro i na tym koniec. Tak samo nie wierzę by kogoś zatrudniono do ataku poza Bułgarem - a my musimy mieć napastnika do pierwszej 11-stki, jeżeli gość zamiast trenować z nami będzie jeździł na jakieś zgrupowania to nic nam po nim - chyba że podczas kolejnego zgrupowania dojedzie ktoś na testy. Nie róbmy transferów na siłę gdy nie mamy pieniędzy - liczy się jakość to odnośnie bramkarza.
Odpowiedz cytując