Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rikut1906TSW
Member
Od: 01.2010
Offline
#
41898
27.01.2011, 09:02
że mu parę meczy wyszło to nic takiego
Pawełek tą rundę też miał dobrą
a i tak uważam go za słabego bramkarza
rikut1906TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rikut1906TSW
Znajdź inne posty napisane przez rikut1906TSW