|
Peskovic twierdzi ze handlowanie meczami to nic takiego i przecież juz grał po fakcie w Polsce. Czyli nie dość ze mentalność prostytutki to jeszcze klasyczny debil.
Powinien pójść za miedze. Raz ze kupczace szmaciary szukają golkipera, dwa - idealnie sie chłop wpisuje w ten klubik: handlarz-idiota pokrzywdzony przez Wisle. Z takim cv ma szanse stać sie bohaterem trybun i naloznica filipiaka.
|