...:::Tomo:::... napisał(a):

Głowa ma papiery niesamowite na granie, niestety oprócz tych papierów trzeba mieć też zdrowie. Niestety Arek niczym ze szkła jak Nowak z Bełchatowa. W kontekście kadry podzielam zdanie innowiercy powyżej.
Co do Brożków, na plus na pewno Paweł bo cały mecz zagrał i dograł asystę, co do Piotrka, zmieniony i ciekawe czy wyjdzie w następnym meczu w podstawowej 11. Swoją drogą ciekawe jak tam traktują puchar, czy to mniejsza mobilizacja czy jednak podchodzą poważnie do tych rozgrywek.
|
Trabzonspor nie wystawil najmocniejszego skladu a Besiktas tak wiec chyba bardziej na tym pucharze zalezało pilkarzom ze Stambułu. Arek do tych kontuzji to na prawde ma zezowate szczescie. Co nie wroci i nie zagra to znowu pauzuje. I wszystko to sie dzieje jak dostal powolanie do kadry. A tak chcialem zobaczyc Arka w reprezentacji - teraz bedzie z tym problem.