Wyświetl pojedynczy post
Lizak
Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: oś.Złocień

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41891
Stary 27.01.2011, 08:00
northrop napisał(a):Wyświetl post
^na tym zdjeciu wyglada jakby szedl na ukrzyzowanie.
niech wygląda jak chce, może być nawet bez nosa, ważne żeby dobrze grał i godnie reprezentował naszą Wisełkę.
Już mieliśmy w drużynie ślicznych pajaców, którzy zamiast grać przesiadywali w galeriach
BARCA I WISŁA!! DWIE KRÓLOWE!!!
Odpowiedz cytując