northrop napisał(a):

|
^na tym zdjeciu wyglada jakby szedl na ukrzyzowanie.
|
niech wygląda jak chce, może być nawet bez nosa, ważne żeby dobrze grał i godnie reprezentował naszą Wisełkę.
Już mieliśmy w drużynie ślicznych pajaców, którzy zamiast grać przesiadywali w galeriach