Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41889
Stary 27.01.2011, 06:55
Gdzieś czytałem ,że Maor ma polskie obywatelstwo!! U Żydów to normalne ;-) Ciekawe czy jak przyjdzie do konferencji i prezentacji to zaskoczy wszystkich polszczyzną. "Dlaczego nie rozumieć , my wszystko rozumieć, Pan spocznie, Pan się rozpłaszczy , Pan się herbata napije".
Odpowiedz cytując