Wyświetl pojedynczy post
rotmistrz
Junior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41888
Stary 27.01.2011, 06:39
northrop napisał(a):Wyświetl post
^na tym zdjeciu wyglada jakby szedl na ukrzyzowanie.
Faktycznie entuzjazmu to u niego jakiegoś wielkiego to nie widać.W ogóle jakiś taki mizerniutki.(wyżej napisano że może nie mieć jednej nerki i odbytu)Napewno pojedzie zwiedzić obóz koncentracyjny w Oświęcimiu(własnie mamy rocznice wyzwolenia)aby tylko nie odbiło to się na bidulce jakoś negatywnie
Ostatnio edytowane przez rotmistrz : 27.01.2011 o godz. 07:27.
Odpowiedz cytując