northrop napisał(a):

|
^na tym zdjeciu wyglada jakby szedl na ukrzyzowanie.
|
Faktycznie entuzjazmu to u niego jakiegoś wielkiego to nie widać.W ogóle jakiś taki mizerniutki.(wyżej napisano że może nie mieć jednej nerki i odbytu)Napewno pojedzie zwiedzić obóz koncentracyjny w Oświęcimiu(własnie mamy rocznice wyzwolenia)aby tylko nie odbiło to się na bidulce jakoś negatywnie