Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
1986
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
20510
27.01.2011, 00:58
PrzemooTSW
napisał(a):
Mógłby ktoś polecić samochód 7-osobowy?
w jakiś w miare rozsądnych cenach..
np do 10 tys
Osobiście zastanawiam się Nad:
VW Sharan
Ford Galaxy
Renault Espace III
VW Sharana bierz, zawsze to VW, taksówkarze to auto chwalą
STOŁECZNE KRÓLEWSKIE MIASTO KRAKÓW
TYLKO WISŁA
Anty Jude
1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1986
Znajdź inne posty napisane przez 1986