Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3491
Stary 27.01.2011, 00:38
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Mi się śmiać chce. Jestem ciekaw, czym to jest spowodowane, że takie małe ciężary biorą. Nie chcą/nie mogą przeciążyć mięśni? No, ale biceps chyba podczas biegu nie pracuje? Zresztą, Małecki jest zrobiony zazwyczaj elegancko, więc chyba takich ciężarów, jak Łobo nie bierze.
Ćwiczenie z dużymi ciężarami zmniejsza dynamikę.
Odpowiedz cytując