polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Mi się śmiać chce. Jestem ciekaw, czym to jest spowodowane, że takie małe ciężary biorą. Nie chcą/nie mogą przeciążyć mięśni? No, ale biceps chyba podczas biegu nie pracuje? Zresztą, Małecki jest zrobiony zazwyczaj elegancko, więc chyba takich ciężarów, jak Łobo nie bierze.
|
Ćwiczenie z dużymi ciężarami zmniejsza dynamikę.