|
Głowa ma papiery niesamowite na granie, niestety oprócz tych papierów trzeba mieć też zdrowie. Niestety Arek niczym ze szkła jak Nowak z Bełchatowa. W kontekście kadry podzielam zdanie innowiercy powyżej.
Co do Brożków, na plus na pewno Paweł bo cały mecz zagrał i dograł asystę, co do Piotrka, zmieniony i ciekawe czy wyjdzie w następnym meczu w podstawowej 11. Swoją drogą ciekawe jak tam traktują puchar, czy to mniejsza mobilizacja czy jednak podchodzą poważnie do tych rozgrywek.
|