mic napisał(a):

|
Popieram, pozbadzcie sie, bo to co pisze ani smieszne, ani zabawne, a tylko glupie i niesmaczne
|
Mic mam pytanie do Ciebie..Nie znam Cie nie wiem jakim człowiekiem jestes na codzień ,nie szukam tez zaczepki ,ale powiedz mi tak szczerze i bez napinki.ja wiem ze nikt nie jest świety i nie kazdy ma takie same poglądy,ale czy nie jest Ci wstyd przed forumowiczami chociażby ,że zachowujesz sie jak konfident ? Przepraszam za post pod postem ale nie rozkminiam jak to edytować cytować łotewer