Wyświetl pojedynczy post
Odin
Banita
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2353
Stary 26.01.2011, 23:48
mic napisał(a):Wyświetl post
Popieram, pozbadzcie sie, bo to co pisze ani smieszne, ani zabawne, a tylko glupie i niesmaczne

Mic mam pytanie do Ciebie..Nie znam Cie nie wiem jakim człowiekiem jestes na codzień ,nie szukam tez zaczepki ,ale powiedz mi tak szczerze i bez napinki.ja wiem ze nikt nie jest świety i nie kazdy ma takie same poglądy,ale czy nie jest Ci wstyd przed forumowiczami chociażby ,że zachowujesz sie jak konfident ? Przepraszam za post pod postem ale nie rozkminiam jak to edytować cytować łotewer
Odpowiedz cytując