|
Rozumiem, ze mozna narzekac i miec pretensje do naszych "decyzyjnych" ale ciagle wylewanie swoich zali tutaj nic nie zmieni, az tak wam sie nudzi?
Skoro nie ma oficjalnych informacji to nie ma co pieprzyc glupot i spekulowac czy Genkow jest w Moskwie, czy ma dwa jadra, a moze Melikson nie ma jednej nerki i odbytu i nie moze grac.
Co chwile wypowiadaja sie zbymaki i inni tego typu nosiciele tajnych informacji, jeden madrzejszy od drugiego - dajcie sobie na wstrzymanie i skonczcie ta zabawe.
Czy naprawde sadzicie ze nasi dyrektorzy, prezesi etc dzialaja na szkode klubu? Pracuja i negocjuja, ustalaja szczegoly, tak, aby klub i nowi zawodnicy byli zadowoleni, dajmy im pracowac i czekajmy na efekty. Potem przyjdzie czas na rozliczenia.
Wszystkim zycze cierpliwosci i silnej woli aby powstrzymywac sie przed checia zaistnienia na forum
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 27.01.2011 o godz. 00:14.
|