Tutaj mozna zobaczyc pierwsze 13 minut meczu:
http://www.youtube.com/watch?v=2NM7UyDMLvY
Glowacki spoznil sie przy pierwszej bramce, ok, ale on mial tez kilku dobrych interwencji! Szkoda mi go, po pierwszych meczach w Trabzonie niezle mu szlo i byl chwalony przez kibicow.
Piotr i Pawel Brozek zagrali rowniez niezle w tym meczu, mieli kilka fajnych akcji.