Uran235 napisał(a):

Ten Fin Riski z Widzewa dostał właśnie powołanie do kadry na mecz z Belgią.
Polonia Warszawa ponoć interesuje się Jeroenem Drostem. Jak był młody to się całkiem nieźle zapowiadał w Heerenveen a i teraz powinien sobie spokojnie poradzić w Ekstraklasie. Tylko Sadlok, Brzyski-> po co im następny lewy obrońca?
|
O ile mi wiadomo to Sadlok jest nominalnym stoperem i właśnie na tą pozycję został sprowadzony do Polonii w związku ze słabą postawą Pietrasiaka.