Wyświetl pojedynczy post
Luquas
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2215
Stary 26.01.2011, 23:06
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Ten Fin Riski z Widzewa dostał właśnie powołanie do kadry na mecz z Belgią.

Polonia Warszawa ponoć interesuje się Jeroenem Drostem. Jak był młody to się całkiem nieźle zapowiadał w Heerenveen a i teraz powinien sobie spokojnie poradzić w Ekstraklasie. Tylko Sadlok, Brzyski-> po co im następny lewy obrońca?
O ile mi wiadomo to Sadlok jest nominalnym stoperem i właśnie na tą pozycję został sprowadzony do Polonii w związku ze słabą postawą Pietrasiaka.
Odpowiedz cytując