Wgl to jest temat rzeka. Tak samo jak temat kumpla o róznego typu komunikatorach etc ( nie pamiętam jak sie temat zwał) wiem tylko że miał 20/20, komisja zgłupiała bo nie wiedziała o co zapytac a potem wzieła jego prace jako wzorcową czy coś. Także takie tematy są cholernie opłacalne i nie zawsze ktos słaby z polskiego musi byc skazany na porażke
