Wyświetl pojedynczy post
K2sprzyk
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2643
Stary 26.01.2011, 22:15
Wgl to jest temat rzeka. Tak samo jak temat kumpla o róznego typu komunikatorach etc ( nie pamiętam jak sie temat zwał) wiem tylko że miał 20/20, komisja zgłupiała bo nie wiedziała o co zapytac a potem wzieła jego prace jako wzorcową czy coś. Także takie tematy są cholernie opłacalne i nie zawsze ktos słaby z polskiego musi byc skazany na porażke
Odpowiedz cytując