westersyl napisał(a):

|
Zaznaczam, że nie chcę bawić się w proroka i nie szukam rozgłosu wokół własnego nicku, jednak "coś" mi się obiło o uszy, że w kwestii Meliksona, na ten moment jakiś problem jest pomiędzy klubami. Także proponowałbym zejść w w tej sprawie z naszego zarządu bo kto wie co wpadło im do głowy w tym Izraelu, według mnie ten klub jest trochę zarządzany na dziko i zresztą z dużym bólem serca puścili Meliksona do KrK.
|
Zajebiście ....z tego co widzę to nie chcą za huja puścić Meliksona i szukają dziury w całym ja .......e ;/ nie chce zapeszac ale jak tak dalej bedzie to Melikson u nas nie zagra z byle powodu.