Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41869
Stary 26.01.2011, 22:13
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Zaznaczam, że nie chcę bawić się w proroka i nie szukam rozgłosu wokół własnego nicku, jednak "coś" mi się obiło o uszy, że w kwestii Meliksona, na ten moment jakiś problem jest pomiędzy klubami. Także proponowałbym zejść w w tej sprawie z naszego zarządu bo kto wie co wpadło im do głowy w tym Izraelu, według mnie ten klub jest trochę zarządzany na dziko i zresztą z dużym bólem serca puścili Meliksona do KrK.

Zajebiście ....z tego co widzę to nie chcą za huja puścić Meliksona i szukają dziury w całym ja .......e ;/ nie chce zapeszac ale jak tak dalej bedzie to Melikson u nas nie zagra z byle powodu.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując