Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2642
Stary 26.01.2011, 21:50
K2sprzyk napisał(a):Wyświetl post
murray weż sobie jako załącznik audio z monologiem Szaranowicza z meczu w Mariborze na zakończenie eliminacji
komisja wymięknie
Miałem w zeszłym roku maturę
Oczywiście, że to wziąłem, przydał się też Zimoch.
Cała moja prezentacja polegała na skonfrontowaniu różnych typów dziennikarstwa.
Sprawozdanie w gazecie to co innego niż felieton (felietoniści też się różnią).
Relacja w TV polega na interpretacji zdarzeń, a w radio na opowiadaniu tego, co się dzieje.

Pomijając teksty z gazet (tutaj można wybrać byle co, i tak pasuje) wybrałem z Zimocha Kowalczyk, Widzew i mecz Holandia-Włochy (super przykład na relację z wielkiego wydarzenia), a Szpaku to właśnie jego monolog.

No i jeszcze błędy, ale to każdy je zna.

Ogólnie wyszło 19/20, a punkt straciłem bo przekroczyłem czas opowiadając o meczu Brondby-Widzew
Odpowiedz cytując