Wyświetl pojedynczy post
zdz_dk
Junior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: tam skarb Twoj, gdzie serce Twoje

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.01.2011, 21:45
kolega 1q2 popelnil:
,,...Putin zresztą nie zorganizował obchodów na złość Kaczyńskiemu(ach ta nasza megalomania), tylko był to jeden z elementów zmiany wizerunku Rosji oraz rozliczenia się z częścią Historii....''

Jako komentarz mozna jedynie powiedziec za Husem ,,O sancta simplicitas!''.
A o prawdziwym wizerunku, rozliczaniu - a takze i ,,ociepleniu'' niech swiadcza fakty - chocby dzisiejszy:
http://niezalezna.pl/artykul/skarga_...dalona/44097/1
SKALNE WIRACHY
Odpowiedz cytując