kolega 1q2 popelnil:
,,...Putin zresztą nie zorganizował obchodów na złość Kaczyńskiemu(ach ta nasza megalomania), tylko był to jeden z elementów zmiany wizerunku Rosji oraz
rozliczenia się z częścią Historii....''
Jako komentarz mozna jedynie powiedziec za Husem ,,O sancta simplicitas!''.
A o prawdziwym wizerunku, rozliczaniu - a takze i ,,ociepleniu'' niech swiadcza fakty - chocby dzisiejszy:
http://niezalezna.pl/artykul/skarga_...dalona/44097/1