Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41864
Stary 26.01.2011, 21:25
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Uwierz mi nie wypada mówić o swoim przyszłym pracodawcy źle to chyba normalne. A walczenia o angaż osobiście nie dostrzegłem.
Nie wierzę, że wyciągną kogoś lepszego niż Melikson ? A chłopak z Cagliari nie pograł sobie nawet w serie b dodatkowo podobno po ciężkiej kontuzji. Nie sprawdzałem tego.
Mogą wyciągnąć kogoś lepszego niekoniecznie pod względem umiejętności, ale... finansowym. Może akurat ten Białorusin jest o wiele tańszy? Ale to tylko takie dywagacje. Oni grają na innych pozycjach przecież. Wydaje mi się, że w piątek wszyscy trzej wylecą do Olivy.
Odpowiedz cytując