emj10 napisał(a):

Rzeczywiście Murawskiego też wrzucałem.
Może coś ze mną nie tak? Muszę się panny spytać, ale chyba wszystko w porządku
|
Przede wszystkim wychodzi brak kultury i wrażliwości na uczucia innych. Ludzie tu kolację jedzą, a ty dajesz zdjęcie tłustego faceta i to jeszcze Szałachowskiego. Teraz będę miał kłopoty z trawieniem.
Swoją drogą - Szałachowski zapowiadał się na wielki talent, teraz kończy w II lidze francuskiej. Wszystko przez kontuzje.