Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2211
Stary 26.01.2011, 21:18
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Rzeczywiście Murawskiego też wrzucałem.

Może coś ze mną nie tak? Muszę się panny spytać, ale chyba wszystko w porządku
Przede wszystkim wychodzi brak kultury i wrażliwości na uczucia innych. Ludzie tu kolację jedzą, a ty dajesz zdjęcie tłustego faceta i to jeszcze Szałachowskiego. Teraz będę miał kłopoty z trawieniem.

Swoją drogą - Szałachowski zapowiadał się na wielki talent, teraz kończy w II lidze francuskiej. Wszystko przez kontuzje.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując