Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41859
Stary 26.01.2011, 21:13
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
A jak było z Bożokiem 2 lata temu? Też już chyba był po testach, a Wisła i tak go kopnęła w dupę i sobie Kirma zakontraktowała. W piłce nie ma sentymentów. Jak jest okazja na kogoś lepszego to rezygnuje się z gorszej opcji.
No właśnie, to było 2 lata temu. Teraz mamy mieć "nową jakość". No więc zobaczymy jak to będzie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując