Blaszczu16 napisał(a):

|
A jak było z Bożokiem 2 lata temu? Też już chyba był po testach, a Wisła i tak go kopnęła w dupę i sobie Kirma zakontraktowała. W piłce nie ma sentymentów. Jak jest okazja na kogoś lepszego to rezygnuje się z gorszej opcji.
|
No właśnie, to było 2 lata temu. Teraz mamy mieć "nową jakość". No więc zobaczymy jak to będzie.