Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
2638
26.01.2011, 20:49
Mój kumpel 2 lata temu miał język komentatorów i zdał 20/20 prezentował jakieś filmiki itp
Rybka1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rybka1928
Znajdź inne posty napisane przez Rybka1928