Wyświetl pojedynczy post
rendkamp
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5155
Stary 26.01.2011, 20:37
Piotrek juz zmieniony.Dobry mecz,duzo razy cos mowili o Pawle ale nie rozumiem.
Powód: xyz
Ostatnio edytowane przez rendkamp : 26.01.2011 o godz. 20:38.
Odpowiedz cytując