Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rendkamp
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
5155
26.01.2011, 20:37
Piotrek juz zmieniony.Dobry mecz,duzo razy cos mowili o Pawle ale nie rozumiem.
Powód: xyz
Ostatnio edytowane przez rendkamp : 26.01.2011 o godz. 20:38.
rendkamp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rendkamp
Znajdź inne posty napisane przez rendkamp