Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 26.01.2011, 19:47
KarolOutlawz napisał(a):Wyświetl post
Reprezentacja Polski dla zawodników polskich no bo chyba o to w tym wszystkim chodzi?!
Od czasów Engela już nie. Ale Dyzma, spodziewając się (zresztą słusznie) kompromitacji na Euro będzie robił wszystko żeby do tego nie dopuścić, np. naturalizując co się da.

Mnie tam temat ani ziębi ani grzeje bo reprezentacji nie oglądam już od paru dobrych lat, a działania ostatnich trenerów tylko mnie w moim postanowieniu utwierdzają.
the end
Odpowiedz cytując