KarolOutlawz napisał(a):

|
Reprezentacja Polski dla zawodników polskich no bo chyba o to w tym wszystkim chodzi?!
|
Od czasów Engela już nie. Ale Dyzma, spodziewając się (zresztą słusznie) kompromitacji na Euro będzie robił wszystko żeby do tego nie dopuścić, np. naturalizując co się da.
Mnie tam temat ani ziębi ani grzeje bo reprezentacji nie oglądam już od paru dobrych lat, a działania ostatnich trenerów tylko mnie w moim postanowieniu utwierdzają.