buczo1985 napisał(a):

|
Bardzo dobrze, że zakontraktowali Jaliensa. Ciekaw jestem czy bardzo obciąży budżet klubu?! Ktoś zna jakieś szczegóły kontraktu?
|
Na transfermarkt podali ze 300 tys euro .. Inne zrodla na ten temat nic nie pisza ..Przynajmniej ja nie widzialem.