Wyświetl pojedynczy post
gery
Junior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41846
Stary 26.01.2011, 19:26
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobrze, że zakontraktowali Jaliensa. Ciekaw jestem czy bardzo obciąży budżet klubu?! Ktoś zna jakieś szczegóły kontraktu?
Na transfermarkt podali ze 300 tys euro .. Inne zrodla na ten temat nic nie pisza ..Przynajmniej ja nie widzialem.
Odpowiedz cytując