Co pół roku to samo i to na każdym forum, aż nie chce się czytać tego lamentu! Co do Maora Melikosna, to zawodnik pożegnał się z drużyną, zagrał ostatni mecz, nie przyjął podwyżki sam prosił o transfer do Wisły, Wisła prawdopodobnie daje za niego rekordową sumę (Tyle wydała tylko n Jirsaka) a wy dalej swoje że nie podpisze że nie dla Wisły itp! Jeśli badania wyjdą dobrze jestem pewien że kontrakt zostanie podpisany, jeśli badania nie będą dobre to po co nam on? Lepiej niech nie podpisują bo kolejny Dawidowski nie potrzebny! Co do Genkova to pojechał do Rosji pozamykać wszystkie sprawy, czy Wisła ma specjalnie za nim do Rosji jechać podpisać kontrakt żeby uszczęśliwić paru lamentujących kibiców? Poczekajcie parę dni, i zamiast użalać się na forum zajmijcie się czymś pożytecznym