Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
41840
26.01.2011, 18:38
szczebrzeszcz
napisał(a):
lepiej być miło zaskoczonym, niż niemiło zawiedzionym ;-)
Jest jeszcze trzecia opcja: nie nastawiać się w żadną stronę i najzwyczajniej w świecie poczekać na rozwój wypadków
martonas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martonas
Znajdź inne posty napisane przez martonas