|
frekwencja u was to jakieś 2 500 osób, skąd weźmiecie 1000 osób na wyjazd zwłaszcza że nagonka medialna skutecznie odstraszy większość z was że Kraków= nóż w plecach, poza tym macie swoje towarzystwo kibicowskie? Jeśli tak to nie wiem co za kłopot spróbować dogadać się z naszym SKWK w sprawie ewentualnej pomocy przy zakupie biletów żeby zasiąść na jednym sektorze.
|