brylant17 napisał(a):

Płaczki będą płakać dalej, że nie ma transferów itp. Według mnie Kew to na następca Clebiego i mam nadzieję to udowodni a Gordon weźmie się do roboty.Ciekawy środek obrony będzie Chavez- Jaliens.Jeszcze bramkarz,według mnie potrzebny jest obrońca lewy bo Dragan nie da rady (według mnie),napastnik Genkov i jest ok.Dobrze, że nie trafi do nas Pesković cieszę się dla mnie to słaby bramkarz, ale ma już swoje lata.Ciekawe kogo można było by sprowadzić na lewą stronę obrony?
|
Dokładnie też tak myślę. Cieszę się z dotychczasowych i przyszłych wzmocnień, ale dlaczego mało kto pamięta o pozycji na której mamy kompletny wakat. Nie mamy w kadrze żadnego nominalnego lewego obrońcy, bo Paljić to lewoskrzydłowy. Może z Młodej Ekstraklasy, albo z juniorów komuś dać szansę? Jednak optymalnym rozwiązaniem byłoby znalezienie piłkarza na tę pozycję klasy Jaliensa.