Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41837
Stary 26.01.2011, 18:17
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Płaczki będą płakać dalej, że nie ma transferów itp. Według mnie Kew to na następca Clebiego i mam nadzieję to udowodni a Gordon weźmie się do roboty.Ciekawy środek obrony będzie Chavez- Jaliens.Jeszcze bramkarz,według mnie potrzebny jest obrońca lewy bo Dragan nie da rady (według mnie),napastnik Genkov i jest ok.Dobrze, że nie trafi do nas Pesković cieszę się dla mnie to słaby bramkarz, ale ma już swoje lata.Ciekawe kogo można było by sprowadzić na lewą stronę obrony?
Dokładnie też tak myślę. Cieszę się z dotychczasowych i przyszłych wzmocnień, ale dlaczego mało kto pamięta o pozycji na której mamy kompletny wakat. Nie mamy w kadrze żadnego nominalnego lewego obrońcy, bo Paljić to lewoskrzydłowy. Może z Młodej Ekstraklasy, albo z juniorów komuś dać szansę? Jednak optymalnym rozwiązaniem byłoby znalezienie piłkarza na tę pozycję klasy Jaliensa.
Odpowiedz cytując