Słuchajcie. Mam pytanko, do końca tego tygodnia(piątek)jest możliwość wybrania własnego tematu do Matury ustnej z języka polskiego, która dla mnie odbędzie się w przyszłym roku.

Parę osób z was na pewno miało podobną sytuację i wybrało jakiś ciekawy temat np. z dziedziny sportu itp. Może ktoś coś polecić/skomentować? Najchętniej bym o Wiśle coś wziął, no ale sorry.
