Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41836
Stary 26.01.2011, 17:55
Płaczki będą płakać dalej, że nie ma transferów itp. Według mnie Kew to na następca Clebiego i mam nadzieję to udowodni a Gordon weźmie się do roboty.Ciekawy środek obrony będzie Chavez- Jaliens.Jeszcze bramkarz,według mnie potrzebny jest obrońca lewy bo Dragan nie da rady (według mnie),napastnik Genkov i jest ok.Dobrze, że nie trafi do nas Pesković cieszę się dla mnie to słaby bramkarz, ale ma już swoje lata.Ciekawe kogo można było by sprowadzić na lewą stronę obrony?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując