WSTRZYMANE PRZYGOTOWANIA DO BUDOWY S7
Na wniosek Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zawieszono postępowanie o wydanie zgody na budowę drugiego odcinka drogi ekspresowej w Krakowie. Maleją szanse na rozpoczęcie w tym roku budowy drugiego odcinka S7 w Krakowie. Wczoraj rząd zaakceptował "Program budowy dróg krajowych na lata 2011-2015". Jak już informowaliśmy, na liście inwestycji, które na pewno zostaną rozpoczęte do 2013 r., nie ma drogi S7 z Rybitw do ul. Igołomskiej w Krakowie.
http://krakow.gddkia.gov.pl/media-o-...a-do-budowy-s7